Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

RECENZE: Tommy Stachi půjčky

Tommy Stachi poskytuje celou řadu úvěrů bez záruky i se zárukou nemovitosti. Dle potřeby a svých příjmů může zákazník zvolit mikropůjčku do 5 000 korun, úvěr do 20 000, 50 000 nebo 100 000 korun, se zárukou nemovitosti pak lze získat i půjčky ve výši nad 100 000 korun. Dle své výše mohou být tyto úvěry jak bezúčelové, tak s doložením účelu a pro jejich získání je potřeba vyhovět odlišným požadavkům. Vždy však platí, že žadatel musí doložit svou schopnost půjčku splácet, tj. jakékoliv, byť nízké, příjmy, pro půjčku do 5 000 korun postačí i rodičovský příspěvek, důchod, podpora v nezaměstnanosti, pro půjčky vyšší než 5 000 korun je zapotřebí vykázat příjem alespoň 10 000 korun měsíčně. Poskytovatel při schvalování půjčky vždy nahlíží do centrální evidence exekucí a insolvenčního rejstříku, nikoliv však do registrů dlužníků. Veškeré půjčky od společnosti Tommy Stachi lze kdykoliv bez poplatků a sankcí předčasně splatit.

 

Parametry půjčky: 

Výše půjčky: omezena pouze výší příjmů žadatele a možností poskytnout záruku

Délka splatnosti: 12 – 24 měsíců

Úroková sazba: v uváděném reprezentativním příkladu půjčky 10 000 korun na oficiálních webových stránkách společnosti 77% p. a., skutečnou výši však nelze dohledat, společnost uvádí, že zákazník je s těmito informacemi seznámen před podpisem smlouvy

RPSN: v uváděném reprezentativním příkladu půjčky 10 000 korun na oficiálních webových stránkách společnosti 110% p. a., skutečnou výši však nelze dohledat, společnost uvádí, že zákazník je s těmito informacemi seznámen před podpisem smlouvy

Způsob vyřízení: Online, telefonicky nebo osobně na pobočce

Výplata: ihned hotově na ruku nebo bezhotovostní převod na bankovní účet do 24 hodin

 

Základní informace o půjčce:

Jedná se v naprosté většině případů o úvěry bezúčelové a většinou bez záruky, ve výši nad 100 000 korun pak se zástavou nemovitosti.

Dostupné pro osoby starší 21 let s trvalým pobytem na území ČR.

Smlouva o půjčce se uzavírá vždy na dobu 24 měsíců, u půjček do 5 000 korun pak na dobu 12 měsíců, půjčku lze kdykoliv bez poplatků a sankcí předčasně uhradit.

Pro vyřízení je nutno doložit výši příjmů.

Poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků, neposkytuje však půjčky osobám v exekuci nebo insolvenci.

Za uzavření půjčky se nehradí žádný poplatek.

O půjčku lze zažádat online, telefonicky nebo osobně.

Peníze poskytovatel vyplácí do 20 minut v hotovosti nebo bezhotovostním převodem na účet do 24 hodin.

 

Podmínky pro poskytnutí půjčky:

Věk nad 21 let

České občanství a trvalý pobyt v ČR

Předložení 2 dokladů totožnosti

Žadatel musí prokázat pravidelný měsíční příjem dostačující ke splacení půjčky

Zástava nemovitosti, možno i ve vlastnictví třetí osoby, u půjček nad 100 000 korun

 

Výhody půjčky: 

Bezúčelová půjčka na cokoliv

Možnost získat peníze do 20 minut od podpisu smlouvy

Výběr mezi výplatou v hotovosti a bezhotovostním převodem na účet

Bez poplatku předem, žádné skryté poplatky

Možnost předčasného splacení kdykoliv zdarma

Bez nahlížení do registru

Přehledná a jasná smlouva

Bezplatná infolinka

 

Nevýhody:

Nejasné a zjevně nadprůměrné úročení a RPSN

Nutnost doložení příjmů

Půjčku nelze v případě potřeby prodloužit

Půjčka se neposkytuje osobám v exekuci či insolvenci

Součástí smlouvy o půjčce je rozhodčí doložka

Podpisu smlouvy může předcházet poměrně dlouhý a komplikovaný schvalovací proces

 

Nebankovní půjčka od Tommy Stachi zdánlivě nijak nevybočuje z řady jiných obdobných finančních produktů. Její podmínky nejsou výrazně výhodnější než jinde, pokud jde o úročení, ač vysoké, zdaleka není mezi nebankovními půjčkami nejvyšší. Jaké s ní však mají skuteční zákazníci zkušenosti? Prohlédněme si některé recenze z jiných než oficiálních stránek Tommy Stachi, abychom si ujasnili, zda je to férová nebo podvodná půjčka.

„Tommy Stachi jsou nejvetsi podvodnici a lichvari v CR.ja osobne je davam k soudu pro lichvu a podvod. znam lidi co jim musej za 12000 vracet 80000 kvuli spozdeni 1mesic.falsujou bianco smenky,kde pisou uplne jiny sumy nez si clovek pujci.jsou to kurvy co okradaj lidi, ale brzo na to doplatej…“ Znamená to tedy, že Tommy Stachi je podvodná půjčka, nebo jde o výkřik nespokojeného klienta, který nedodržel podmínky, které předem podepsal?

Celkem logicky uvažuje pisatelka další recenze: „Což o to, nabídka to špatná není, ale doba splácení je moc krátká. Kdybych si půjčila 30tisíc na 1 rok, budu splácet nejméně 4tisíce měsíčně a na to fakt nemám. Takže nemám zájem a tím je to vyřešené.“ – ve skutečnosti to pro naše potřeby však nic neznamená, protože, jak udává, si peníze nakonec nepůjčila. Podívejme se tedy na recenzi jiného žadatele: „Já jsem si chtěl půjčit 15 000,- Celá tato domluva trvala týden. Následně jsme se domluvili, že se potkáme v Brně13.11.13. Tak to taky bylo, do chvíle než jsem uviděl smlouvu, která byla napsaná na 10 000,-. Druhý den mi nezvedali telefon a dnes mi volali, že to musí schválit znovu. O hodinu později mi paní volala, že mi toto schválit nemůže, důvod neuvedla. Tak se mi to nedá. Vše jsem si nahrával a připadá mi to „na hlavu.“ TOMMY STACHI s.r.o pro mě skončila.“ Půjčit si u této společnosti je tedy zjevně běh na dlouhou trať a cíl se může velmi dlouho, možná navždy, skrývat v nedohlednu.

Naše recenze by měla končit trochu pozitivně, ale musíme upozirnit, že je při jakékoliv půjčce dbát zvýšené opatrnosti a pořádně si přečíst všechny podmínky před samotným uzavřením úvěrové smlouvy. Pokud nějakému slovnímu spojení neruzumíte nebojte se zeptat, nebo si ho najděte na v našem slovníku finančních pojmů.

 

Kontakty:

Táboritská 23 (komplex hotelu Olšanka)

Praha 3

130 87

Tel.: 841 188 188

e-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz

 

Otevírací doba pobočky:

Po-Čt: 9:00 - 18:00

Pá: 9:00 - 15:30

 

Více o této společnosti, diskuze a zkušenosti na profilu Spočítat-Půjčku.cz: Nebankovní půjčky Tommy Stachi

Hodnocení, recenze a uživatelské zkušenosti s podobnými nebankovními půjčkami najdete v sekci recenze půjček.

  

Nezaujala Vás společnost Tommy Stachi?  Přčtěte si recenze obdobných půjček a spočítejte si tu nejvýhodnější: Provident Financial, Půjčka CofidisFair Credit a nebo si vše spočítejte v kalkulačce.


Vložit komentář

CAPTCHA code
Mr. Carter Collins 89.2****86.226

Jmenuji se pan Carter Collins, jsem soukromý věřitel, který půjčuje soukromým i právnickým osobám. Byl jsi odmítnut tolik bank? Potřebujete finance k založení vašeho podnikání? Potřebujete finance pro expanzi vašeho podnikání? Nebo potřebujete osobní půjčku ?. kontaktujte nás teď :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com  Kvalifikace na této transakci:   1) Dlužník musí být důvěryhodný s dobrou vírou a neomezenou milostí 2) Dokonce i se špatným úvěrem, stále garantujeme dlužníkovi půjčku s neomezenou milostí v této společnosti. 3) Úvěr lze poskytnout i s nízkým úvěrem. 4) Pevná úroková sazba úroku je 2%. Vyplácíme půjčku od výšky 5000 až 30 milionů dolarů. FORMULÁŘ DÁTOVÝCH ÚROKŮ 1) VAŠE JMÉNO: 2) SEX: 3) Vaše země: 4) Vaše zaměstnání: 5) Váš marital status: 6) TELEFONNÍ ČÍSLO: 7) MĚSÍČNÍ PŘÍJMY: 8) ADRESA: 9) ÚČEL: 10) Požadavek na úvěr: 11) TRVÁNÍ DOPRAVY: kontaktujte nás teď :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com S pozdravem Pane Carter Collins

MAX BENT 197.****52.141

Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete půjčku na vlastním kapitálu zlepšit své podnikání? Byli jste odmítáni bankami a jinými finanční agentury? Potřebujete úvěrovou konsolidaci nebo hypotéku? Hledání č víc, jak jsme tady, aby se vaše finanční problémy staly věcí minulost. Jedná se o jednoduchou úvěrovou společnost. Nabízíme půjčky zájemcům o rozumnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Rozsah se pohybuje od $ 5,000.00 do a maximálně $ 100,000,000.00 dolarů. Naše půjčky jsou dobře pojištěny, neboť maximální bezpečnost je naší prioritou. Kontaktujte nás emailem: oceanfmortgages@gmail.com pozdravy Max Bent oceanfmortgages@gmail.com 2% Původní půjčka a záruka oceanfmortgages@gmail.com

Jarek 193.****9.250

já souhlas s dobrym hodnocenim, půjčí hned bez keců ne jako ostatni když nemám ručení,zaměstnanci v pohodě mi poradili všecko co jsem nevěděl,můžu tommy stachi doporučit

Lukas 2001****9:2e2:5300:b9a8:e895:4576:f367

Nejhorší pujcka prej snadná pujcka teď po mě chtějí ať si zazadam uz po 3 si mam vypsat stejnou zadost o půjčku protože jsou neschopné zavolat lzou a vymejslej si hovadiny to uz bych sel raci škemrat nez u nich zadat neschopné jsou bych tuten hnus zakázal snadná pujcka plivu na ně!!!!!!

Venda 2001****:1e02:8144:f17f:ad40:a315:a1bd

FAkt půčí a hned na ruku k tomu !

Tom 89.1****01.218

tommy stachi jsou dobrý, vrací sto procent úroků zpět třeba ted mají zase akci hrajeme fair play snad sem jde dát odkaz https://tommystachi.cz/akce/hrajeme-fair-play/ Tom D.

žahoun 2001****:1e02:8144:c85:6f7f:bbd2:3161

Já jsem na ně narazil nyní v rámci Vánočních úrokových prázdnin, kde mi všude vyskakovala reklama. Trochu jsem to prozkoumal a řekl jsem si, že do toho půjdu, vrací totiž úroky zpět. K vyřízení nemám sebemenší výtky, vše proběhlo jako po másle. Určitě doporučuji!

julia 193.****9.250

taky sem s tommy stachi spokojená, teď mají úrokový prázdniny a vrací všechny úroky

johny 37.4****.206

tommy stachi snadná půjčka - využil jsem je a mám pozitivní zkušenost vážně půjčí a jsou slušní, peníze v hotovosti jsou příjemný bonus, aa souhlas rozhodčí doložka se nepodepisuje

Vincour 2a00****8:96ca:7612:b1b9:5bff:cd27:4744

V 10/2016 jsem si žádal o půjčku u Tommy Stachi a opravdu mi to doslova stačí.Do dnešního dne to beru jako urážku důchodce,kterému nabídly RPSN 166.7%...mě tohle nepříjde ani v nejmenším trošku normální.Pořád nevím,co si o tomhle vlastně myslet,takže za mě určitě ne.

marvel 90.1****1.186

Máte tu opravdu zastaralé informace, jestli si o tommy stachi chcete něco zjistit, běžte na jejich oficiální stránky. Výše půjčky, splatnost, registr dlužníků, rozhodčí doložka... všechno špatně :) Jinak Tommy Stachi je jedním z žadatelů o licenci ČNB, jejíž získání nařizuje novela zákona z roku 2016. Tak si o tom něco zjistěte a obracejte se jen na společnosti, které o ni žádají :) Ze zkušeností můžu doporučit i Tommy Stachi.

ferda mravenec 90.1****1.186

U Tommy Stachi jsem si půjčil nedávno po dlouhým rozmýšlení koho zvolit... A můžu je jen doporučit! Jo a jak jsem už jednou psal, tak jsem nepodepisoval žádnou rozhodčí doložku! Jo a taky půjčují až do 150000 kč...

Soukromý podnikatel 192.****96.94

Nepropásněte tuto možnost.Soukromník vám poradí. Hledáte dotaci, úvěr, konsolidaci, oddlužení, optimalizaci. BEZ POPLATKU, BEZ ZÁSTAVY NEMOVITOSTI, BEZ REGISTRU Nebojte se jednám pouze v kanceláři. RÁD VÁM POMOHU T:723430842 Stačí zaslat i SMS zavoláme vám. Hledám spolupracovníky pro kancelář v H.Králové. Fixní plat+odměny peníze na ruku. Chcete se pobavit o vyplácení peněz na ruku - zavolejte? PORADIM -jak nenaletět trikům úvěrových šmejdů lllll