Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

RECENZE: Smart půjčka a jejich tabulka splátek

Smart půjčka je jednou ze značek známého posktytovatele nebankovních půjček, společnosti JET money, s.r.o. Ty nebankovní půjčky jsou jednou z dlouhé řady půjček, jejich poskytovatel říká, že vyřízení velmi rychlé bez zbytečného papírování, vyřízení on-line a tabulku splátek Vám vystaví na počkání. My jsme se tedy zaměřili na to, jestli je to opravdu pravda a tyto líbivá hesla jsme podrobili důkladné recenzi. Je opravdu tabulka splátek od Smart půjčky výhodná?

Spoječnost JET money, provozovatel Smart půjčky o sobě tvrdína webu:

"Půjčky a úvěry od SMART Půjčky, půjčka na cokoliv a pro všechny

kteří chtějí získat finanční hotovost za výhodných podmínek, a přitom se vyhnout složitému papírování a vyřizování nadbytečných potvrzení ohledně půjčky samotné. SMART Půjčka je určena pro ty, kteří nechtějí zbytečně běhat po bankách a připravovat se tak o svůj drahocenný čas, když vše potřebné si lze u SMART půjčky zařídit z pohodlí vašeho domova."

Naše recenze Smart půjčky

Velikost půjčky: 5 000 – 50 000 Kč

Splatnost: 8 – 13 měsíců

RPSN a úrok: společnost na webu neuvádí

Výplata: v hotovosti

Žádost: Online nebo telefonicky

O půjčku můžete žádat ryhle on-line, nebo telefonicky. Elektronicky stačí vyplnit přednastavený formulář společnosti, kam vepíšete všechna potřebná data a obratem vás do dvou dnů kontaktuje pracovník společnosti a vše s vámi vyřeší. Druhou variantou je přímý telefonát společnosti, kdy si vyřídíte prvotní žádost pomocí telefonního hovoru. Je jenom na vás, který způsob je pro vás komfortnější a snadnější.

Vlastnosti půjčky:

Prodloužení splatnosti: Ne

Bez ručitele: Ano

Bez doložení příjmů: Ne

Se záznamem v trestním rejstříku: Ano

Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano

Výhody půjčky Půjčka až do 50 000 Kč Půjčka na cokoliv (klient si sám určí, na co peníze využije) Rychlé a nenáročné vyřízení půjčky Doručení v hotovosti až k vám domů Vyřízení půjčky do 2 dnů Půjčka pro zaměstnance Půjčka pro podnikatele Půjčka pro ženy na mateřské dovolené (MD) Půjčka pro důchodce a seniory Půjčka pro invalidy Splácení pravidelnými měsíčními splátkami beze změn Podmínky získání půjčky Věk nad 18 let Pravidelný příjem Předložení 2 dokladů totožnosti

Nevýhody při nízké bonitě nutný spoludlužník relativně složité prodloužení nebo pozastavení půjčky

Vybrali jsme ze zkušeností uživatelů z diskuzí na internetu:

"Prosím ,chci se s Vámi podělit o to co se mi přihodilo.Vzala jsem si půjčku u Jet Money,vlastně už podruhé.S první jsem problém neměla žádný,ale teď nevím jak to dořešit.Půjčku jsem měla od prosince 2014,takže jsem při setkání a sepsání smlouvy zaplatila první splátku.Druhou jsem zaplatila cca 4.2.2015 jen část(asi polovinu splátky),s tím,že pánovi zavolám jakmile budu mít peníze,což se stalo tento týden.Pán přijel v pondělí 9.2.2015 já mu zaplatila (doplatila) celou půjčku 30020,-kč,s tím,že neví kolik mě má vrátit na úrokách,že se to doví ve čtvrtek až pojede a odevzdá mou kartu na vedení.Dnes mi volal,že nic mě nedají zpátky,že prý je to po novu už jinak,nemám nárok.Tak já jim půjčku doplatila do dvou měsíců od vyřízení a nemám nárok o nějaké úroky zpátky?A to jsem mu vyplatila peníze a kartu si vzal taky s sebou,tak nemám nic,teda mám vyplacenou půjčku,ale jinak nic.Takže přemýšlím jestli mě oškubal ten obchodní zástupce nebo opravdu jsou tam na vedení této společnosti takoví zloději." zdroj: http://www.podvodne-firmy.com/jet-money-s-r-o

"Já mám už druhou půjčku od smartu a má družka také,pokud řádně splácíš není žádný problém,jo a když splatíš předčasně půjčku tak ti vrátěj i nějáké korunky zpět,je tam i možnost refinance.Určitě dobrá půjčky pro lidi se záznamem v registru,co maj stálý příjem"

"ahoj,odepíšu ti jako anonymní nechci aby se to vědělo,ale my máme smart,nic jiného nám nezbylo.Půjčili jsme si 20.000,– a z toho si hned strhli poplatky :roll: museli jsme kůli 20tis.dát do zástavy auto v hodnotě 100tis!Za mě nebrat pokud opravdu nemusíš,paní nás ještě upozornila že v případě nezaplacení ti vezmou víc než auto – je to na směnky."


Obrázek o tom jestli JET money a Smart půjčka poskytují férové nebankovní půjčky si udělejte sami. V každém případě buďte při uzavírání jakékoliv bankovní i nebankovní půjčky velmi obezřetní a řiďte se finančním desaterem. V ideálním případě, nebo pokud si nevíte rady, se obraťte na odborní v oblastí půjček, může jím být třeba finanční poradce, který vám poradí co a jak a spočítá vám i individuální tabulku splátek u různých půjček.

 

Více o této společnosti, diskuze a zkušenosti na profilu Spočítat-Půjčku.cz: Nebankovní půjčky JET money, s.r.o. 

Hodnocení a zkušenosti s podobnými nebankovními půjčkami najdete v sekci recenze půjček, nebo se podívejte do článku o spotřitelských půjčkách, kde dáváme tipy rady jak nenaletět uvěrovým podvodníkům, na co si dát pozor při uzavírání půjčky, apod. 

  

Podobné typy půjček jako Express Cash: Provident Financial, Door Financial, Fair Credit

Vložit komentář

CAPTCHA code
Paul Moritz 81.9****3.74

Pozor: Nabízíme úvěry soukromým a obchodním subjektům za velmi nízkou roční úrokovou sazbu ve výši 3%, splácení od 1 roku do 25 let. Poskytujeme úvěry v rozmezí od 5000 do 500 000 000. Je to vymýtit rostoucí historii Bad Credit a také přinést stabilní zisk naší společnosti i našim klientům. Ztrácíte spánek v noci, když se obáváte, jak získat půjčku? Kontakt: Agentura Paul Loan nyní prostřednictvím e-mailu: paulhelpfund@yahoo.com nebo WhatsApp: +91 733 787 3110 Nabízíme půjčku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 3% a nabízíme. *Osobní půjčky * Úvěry na konsolidaci dluhu * Rizikový kapitál Podnikové úvěry * Vzdělávací úvěry * Úvěry na bydlení * Půjčky z jakéhokoli důvodu Pro naléhavější informace se okamžitě obraťte na nás. paulhelpfund@yahoo.com nebo WhatsApp: +91 733 787 3110 pozdravy Pan Paul Moritz

Jan 77.4****.23

Můžete někdo porovnat půjčku Smart s https://www.soscredit.cz/ . Zajímal by mě něčí názor ze života.

Lucie 89.1****02.181

Smart půjčku také možní zkusím, ale nejlepší zkušenosti mám s http://creditka.cz/ vždy jsem si žádala jen o malou částku do 5 000 Kč a nikdy nebyl problém, líbí se mi, že je tam možnost půjčky až 300 000 Kč.

Jan stopor 2001****9:b4:3500:9577:ae1f:96cf:d6e

Smart je priserny vydriduch a smejd jen podelava lidi!!!!!!!!

Soukromý podnikatel 192.****96.94

Nepropásněte tuto možnost.Soukromník vám poradí. Hledáte dotaci, úvěr, konsolidaci, oddlužení, optimalizaci. BEZ POPLATKU, BEZ ZÁSTAVY NEMOVITOSTI, BEZ REGISTRU Nebojte se jednám pouze v kanceláři. RÁD VÁM POMOHU T:723430842 Stačí zaslat i SMS zavoláme vám. Hledám spolupracovníky pro kancelář v H.Králové. Fixní plat+odměny peníze na ruku. Chcete se pobavit o vyplácení peněz na ruku - zavolejte? PORADIM -jak nenaletět trikům úvěrových a insolvenčních šmejdů lllll POKUD JSTE JIŽ NALETĚLI VIM JAK POSTUPOVAT-ZAVOLEJTE