Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

RECENZE: Půjčka Profi Credit! Je opravdu férová, nebo je to podvod?

Profi Credit poskytuje zaměstnanecké a podnikatelské půjčky v maximální výši 166 000 Kč. Mimoto má v nabídce také tzv. mikropůjčku, tj. úvěr v maximální výši 4 999 Kč. O celkové výši půjčky v konkrétním případě vždy rozhoduje aktuální bonita klienta. Půjčky jsou v každém případě bezúčelové, požádat o ně mohou všichni, kdo jsou starší 18 let, mohou doložit své pravidelné příjmy, mají bankovní účet vedený na své jméno a prokazatelně pobývají na území České republiky.

 

Parametry půjčky: 

Výše půjčky: 10 000 – 166 000 Kč

Délka splatnosti: 18 – 42 měsíců

Úroková sazba: od 32,65 %

RPSN: od 38 %

Způsob vyřízení: Online, online prostřednictvím webového formuláře, osobně nebo telefonicky

Výplata: bezhotovostní převod peněz na bankovní účet

 

Základní informace o půjčce:

Jedná se o bezúčelový úvěr s možností revolvingu.

Dostupné pro osoby s trvalým nebo alespoň doložitelným pobytem na území ČR.

Úvěr nebude schválen v případě, že je žadatel v exekuci nebo insolvenci.

Žadatel nesmí být ve zkušební nebo výpovědní zaměstnanecké lhůtě.

Pro vyřízení je nutno doložit kopii občanského průkazu žadatele, originál potvrzení zaměstnavatele o výši příjmů, u důchodců kopii důchodového výměru nebo ústřižek aktuální složenky, podnikatelé dokládají příjmy aktuálním daňovým přiznáním, dokumenty dokládající jiné příjmy (rodičovský příspěvek, výživné atp.), jakýkoliv kontaktní doklad (výpis z běžného účtu, SIPO atp.).

Poskytovatel preferuje zodpovědné úvěrování, proto nahlíží do registru dlužníků.

U osob starších 70 let a osob s nedostatečnou bonitou je vyžadován ručitel, který musí rovněž doložit výše požadované.

Automatický revolving v případě řádného splácení podle splátkového kalendáře.

Půjčka je bez poplatků.

Proces schválení a vyřízení je rychlý a bez zbytečných průtahů, často lze peníze získat do 24 hodin, záleží zejména na rychlosti, se kterou je klient schopen doložit požadované doklady.

V případě řádného splácení je možnost získání dalšího úvěru za zvýhodněných podmínek.

Půjčka se splácí vždy bezhotovostně, je vyžadováno povolení inkasa na účtu dlužníka.

 

Podmínky pro poskytnutí půjčky:

Věk nad 18 let

Předložení dokladu totožnosti a kontaktního dokladu

Doložení výše příjmů

Doložitelný pobyt na území České republiky

Vlastní bankovní účet

Zřízení inkasa na účet ve prospěch společnosti Profi Credit

Ručitel v případě nedostatečné bonity nebo věku žadatele nad 70 let

 

Výhody půjčky: 

Bezúčelová půjčka na cokoliv

Rychlé vyřízení

Možnost vyřídit všemi způsoby – osobně, telefonicky, online, prostřednictvím webového formuláře

Bez poplatku předem, žádné skryté poplatky

V případě řádného splácení automatická možnost revolvingu

Při řádném splacení úvěru výhodnější podmínky při žádosti o novou půjčku

Vstřícnost a individuální přístup, v případě potíží vychází společnost svým klientům vstříc např. snížením splátek nebo jejich odkladem

Bezplatná infolinka

 

Nevýhody:

Vysoké úročení

Poskytovatel nahlíží do registru dlužníků

Nutnost dokládat výši příjmu

Půjčka se poskytuje pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet klienta

O úvěr nelze žádat v případě probíhající exekuce nebo insolvence

V případě nedostatečné bonity nebo věku žadatele nad 70 let je vyžadován ručitel

Nelze zřídit pojištění schopnosti splácet

 

Půjčky od společnosti Profi Credit patří vzhledem ke svým přísným podmínkám k nejméně výhodným půjčkám na trhu. Úročení pohybující se nad hranicí 30 % z nich činí produkt, který je vhodné využít opravdu jen v nouzi absolutně nejvyšší, kdy se jedná skutečně o otázku života a smrti.

Jak tyto půjčku Proficredit vidí klieti této společnosti? Je to opravdu férový poskytovatel nebankovních půjček, nebo se jedná o další podvodnou firmu? Vybrali jsme několik recenzí z dikuzních fór a nezávislých recenzí společnosti Profi Credit:

"Chtěla bych na firmu Profi credit podat stížnost, nevím kam, kdo s tím něco už konečně udělá ! Jsou to zloději, lžou, je to hnusná lichva. Půjčila jsem si před 16 měsíci 30000 a musím zaplatit 111120, vidíte těch % ??? To přece není možné. A hlavně, že jejich zástupce, který mi to zařizoval do poslední chvíle nevěděl kolik budu splácet měsíčně, pak lhal, že když budu chtít předčasně splatit nebudou mi počítat zbylé úroky ( roční), ale když jsem chtěla výpočet po patnácti splátkách, udělali mi výpočet skoro 33000 !!! A já jim už splatila 35000 !!! Tak kde jsme ! Kdo pomůže proti těmto lichvářům ?"

"Vážení občané. Jsem živnostník před dvěma lety jsem si půjčil od Profi Credit částku 155 tis. do svého podnikání jelikož jsem byl v registru,byl jsem nucen zde. Platil jsem 2 roky spořádaně.Vlivem krize a úbytku zakázek ve stavebnictví,pozdě proplacené faktury. Moje platební morálka postupně zhoršovala. Dnes mám exekuci a ze 155 tis mám zaplatit 396 tis. Při telefoní komunikaci s Profi Debt nyní už Intrum justitia Czech s.r.o o nějakém řešení.Totální nezájem a tvrdost. Četl jsem hodně článku o P.Beranovi (majiteli Profi Creditu) a dospěl jsem k názoru,že náš stát tolik podporovaný exekutory a lychvářskýmy firmama jen nahrává těm to společnostem!!!! Jsou tu tací kteří se vysmívají,ale nikdo neví kdo muže do toho spadnout hlavně v dnešním světě nejistoty. S pozdravem a přání všeho hezkého......"

"jsem z kladna a vzál jsem si uvěr 20 000kč přes pana skusila splácím řádně 1800kč měsíčně ale už 3 rok a mám zaplatit 87 000 kč a jak je možné že na jednich stránkách je doba splácení na 20 000 kč 24 měsícu už jsem na ně poslal i čoi protože takový je to divní splácet tolik ten magor co tu odepisuje tak má asi znás co jsme nalítli šlušný prachy jak říkám ZLODĚJI LICHVA A ZMRDI"

Dlouho jsme hledali, abychom našli i nějaké pozitivní komentáře na tohoto poskytovatele nebankovních půjček, bohužel jsme v různých recenzích nanalezli žádnou pozitivní zkušenost. Obrázek si tedy udělejte sami. Nebo se podělte s námi a s našimi čtenáři s Vašimi zkušenostmi.

Kontakty:

PROFI CREDIT Czech, a. s.
nábřeží Závodu míru 2739
530 02 Pardubice

 

Tel.: +420 466 741 490
fax: +420 466 741 440

Bezplatná infolinka: 800 555 922

e-mail proficredit@proficredit.cz

 

Více na profilu společnosti Profi Credit

Obdobné půjčky:  Home Credit, Cetelem půjčka, Cofidis půjčka


Vložit komentář

CAPTCHA code
Tommy Champion 207.****25.86

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS. Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!! Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and cases to our attention and in complete confidence we will work together for the benefits of all parties involve For further details contact us with the below information Thank you. Contact Person: Mr. Tommy Champion Email: trustco.financeplc@gmail.com Skype ID: trustco.financeplc

Daniel 193.****51.230

Nebrat, vyhnout se obloukem. Při podpisu smlouvy jsou kamarádští, ale jak pak potřebujete, aby vyšli vstříc nedočkáte se.. Já potřeboval odložit 2 splátky( kvůli krachu firmy) neodpověděli mi, chtěl jsem aspoň dát 500kč ty dva měsíce. Ne minimum je 1000kč. Pak to začlo, rozhodčí soud...z revolvingu 30.000 splácím 130.000 došlo k obnovení revolvingu( dalších 28.000, ty jsem však nedostal) POKUTA činí 59.000 úvěr(30.000 co jsem dostal a 28.000 co jsem nedostal) mam splacené. Nyní splácím pokutu(denně úrok 0,1%), úrok z úvěru(ročně 8,05%) a rozhodčí výlohy.

Marek 193.****05.121

Dobrý den, společnost Profi Credit využívá u svých klientů neznalosti zákonů a zkouší na lidi různé finty, jak z nich vymoct peníze, když se zrovna dostanete do problémů se splácením či do exekuce. Spousta lidí neví, že jejich rozhodčí doložky jsou neplatné. Pokud máte problém s touto společností, přeplácíte jim obrovské částky, či máte již exekuci, kontaktujte mne, vím, jak postupovat, abyste již nemuseli nic platit. zruseniexekuce@seznam.cz

hana 82.9****9.2

špatná společnost syn měl 60000 a zaplatí 360000 teda měl revolving 36000 ale pořádjeto moc

Jiří 212.****64.94

Za půjčených 70.000,- na 30 splátek při úroku 148 % p.a. to je bratru 186.000 vrátit. Státe,kdy se budeš bít za své občany. Každý není sečtělý a tato společnost namá na trhu co pohledávat. Jirka

Josef 77.2****48.203

Profi Credit.Pozor na tuto firmu, jednou se s nimi zapletete a nemá to konce. Jednou jsem si vzal od nich úvěr a doplácím třikrát tolik, jsou to neskutečný zloději a mají arogantní jednání, když se o jednu splátku zdržíte. Už by na takové podvodníky měli udělat pořádné zákony.

Mrs. Ceren 176.****43.221

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. ARE YOU IN NEED OF YOUR URGENT LOAN? DO YOU NEED FINANCE TO PAY OFF YOUR BILLS, START OR EXPAND YOUR BUSINESS. CONTACT US FOR FAST AND RELIABLE LOAN AT LOW INTEREST RATE OF 1%. OUR LENDING COMPANY CAN HELP YOU OUT TO GET AFFORDABLE LOAN. FOR MORE INFORMATION, KINDLY CONTACT US AT VIA E-MAIL: PERGOCF@GMAIL.COM ( PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM ) PERGOCF@CHEERFUL.COM WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly PergoCF@gmail.com PergoCF@qualityservice.com PergoCF@cheerful.com We look forward to hear from you ASAP Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com

Robert Conyer 5.14****0.19

DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 24 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $10,000 to a maximum of $10 million. Email: Dellloan@aol.com Hello we offer International loan to both individuals and companies worldwide. Our interest rate is 1% per year.We give loan from any amount of $10000 to $500 million for any legal purpose.We also give loan from a long term of 1-25 years . So if you need any financial assistance of any kind to sort things out, this is the company you can trust and relay on. Applications is available for applicants who are 18 years and older.Contact us today for all your financial needs.Email: Dellloan@aol.com Hello. Are you in search of a legit loan lender, tired of being turned down by banks and mortgage,are you tired seeking Funds to finance your Business, or are you financially embarrassed that you cannot pay up your Debt and Bills, Do you think of getting a Financial Help ? while don\'t you hurry now and Grab your Guaranteed and Unsecured Loan today at Dell Loan, we give out the best service ever to all our customer, and will are working towards and beyond our customers reach and expectation, as we Render out all kinds of Loans. to Loan seekers, Individuals, Cooperate Organization\'s, Companies, and so on.We give LOANS at the range ?10,000.00 and ?10,000,000,000. 00, Pounds, Euros Max. with an interest rate of 1%.So do you need a loan today to finance your budget. Email: Dellloan@aol.com *Truck Loans * Personal Loans * Debt consolidation loans * Car Loans * Business Loans * Education Loans * Mortgage *Refinancing Loans * Home Loans DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 1% (Dellloan@aol.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services. I await your email today. Email: Dellloan@aol.com Best Regards Mr. Robert Conyer

Fredrick Padoin Manson 105.****47.11

Ahoj všichni Jsem Fredrick jménem a jsem velmi jednoduchý člověk. Vydávám půjčky s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Vydávám všechny druhy úvěrů, které potřebujete. Potřebuji jen vážné žadatele, takže sem sem nepřijdou a hrajte s mým bussines. Neváhejte nás kontaktovat dnes prostřednictvím naší e-mailové adresy a čísla Whatsapp níže: E-mail: fpadoin@yahoo.com WhatsApp: +2347059073801 Láskavě čekám na Vaši žádost Fpadoin.m@gmail.com +2347059073801 Fredrick Padoin Manson

Bruce sancosky 185.****174.135

Vážené dámy a pánové, Jsem pan Bruce Sancosky, sjednocený státní občan, jsem soukromý věřitel, v současné době poskytujeme půjčku jednotlivcům a spolupracujeme s orgány, které potřebují finanční pomoc. Máte špatné kreditní skóre? Nebo jste byli propuštěni bankami? Dávám půjčky za velmi nízkou úrokovou sazbu ve výši 3%, pokud potřebujete jakýkoliv druh úvěru, neváhejte nás kontaktovat e-mailem: brucesancoskyfinance@gmail.com Naše služba je 24 hodin a velmi rychlá a spolehlivá. Dnes nám zasílejte e-mail. E-mail: brucesancoskyfinance@gmail.com S pozdravem Pan Bruce sancosky. Generální ředitel B / S Finance

JENNIFER BERRY 89.2****77.18

Jenniferberryloanfirm@gmail.com Potřebujete nouzový úvěr na splácení dluhů nebo potřebujete úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Potřebujete konsolidační nebo hypoteční úvěr? Byl jste popřen bankami a jinými finančními institucemi? Podívejte se kolem, protože jsme tady, abychom vám udělali všechny finanční problémy! Poskytujeme půjčky společnostem, soukromým subjektům a jednotlivcům za nízkou úrokovou sazbu a cenově dostupné 2%. Můžete nás kontaktovat e-mailem prostřednictvím: (Jenniferberryloanfirm@gmail.com) POUŽITÍ DAT 1) Jméno ........................... 2) Země ....................... 3) Adresa ...................... 4) Sex ........................ 5) občanský stav ............. 6) Funkce ................ 7) Telefonní číslo ........... 8) Pozice na pracovišti .....Jenniferberryloanfirm@gmail.com

bdsfn.com@gmail.com 78.1****87.171

Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas Apply now for all kinds of loans and get it urgently! The interest rate is at 1% Choose between 1 and 25 years of repayment. Choose between Monthly and annual repayment plan. Terms and conditions of the loan flexibility. All these plans and more, please contact us. LOAN INFORMATION NEEDED: Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Magaret Becklas

Martina 89.1****4.241

Nikdy jsme si od nich nic nepůjčili a měli jsme exekuci právě od nich. Došlo ke zneužití údajů, pravděpodobně z katastru.Půjčku nedoporučuji. Měli jsme si půjčit 10 000,k exekuci nás dali za 36 OOO, exekutor nám sebral kolem 100 000Kč(ze mzdy, z účtů-přesnou částku vyčíslujeme).Nepůjčovat - nehorázné úroky a nemáte-li na splácení exekuce a nejlépe exekutor co nejdál od vašeho bydliště(at´si exekutor vydělá).Tyto společnosti jsou napojeny na exekutorskou mafii. Doufámee,že naše peníze dostaneme zpět.

Honza 89.1****86.168

Vážení, hlavně bych vám nedoporučoval využívat půjčky z různých pochybných inzerátů, kde vám naslibují hory doly, podpoří to deseti vykřičníky a ujistí vás že to všechno bude bez poplatků a bez starostí, skoro by člověk věřil že to bude zadarmo. Viz něco podobného tady dole. Ano, taky jsem jednou naletěl a víc už nikdy. Nebankovky jsou sice taky drahé, ale alespoň to je prověřené a víte do čeho jdete. Každý svého štěstí strůjcem.

jay samuel 83.1****40.5

Dobrý den, vážený pane, Pokud potřebujete naléhavou práci na získání úvěru, nebo potřebujete půjčku, kterou chcete splatit Váš dluh, potřebujete refinanční úvěr? Potřebujete úvěr na nákup auta nebo a Pokud ano, už nemusíte dělat starosti, nabízíme všechny druhy půjček bez úvěru Zkontrolujte s odpovídající úrokovou sazbou !!! Kontaktujte nás dnes e-mailem. ( Sterlingunicornfunds@gmail.com) pro více informací Děkuji.

Jarda F. 46.1****2.249

Zadne tyto firmy nejsou charita to je asi vsem jasne ze,ja sam jsem vyuzil a uroky byli celkem vysoke ale nenasel jsem ze by to jinde bylo lepsi,uz.mam nastesti splacene a podvod bych tedy nerekl ale urcite si davejte pozor nez si nekde pujcite.

Danny Oscar 197.****29.194

Hledáte naléhavou půjčku? Mám pro tebe dobrou zprávu! Nabízíme půjčky od 5 000 € do 30 milionů EUR na úvěrovou úrokovou sazbu za rok. Úvěry na rozvoj podnikání, osobní půjčky, půjčky na auto atd. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí, kontaktujte nás na e-mailu: dannyoscar6@gmail.com

Gabča 154.****05.130

tato půjčka opravdu férová není a nikdy nebyla, společnost vydělává na bezmocných lidí a ještě se smějí.

Radka Michael 90.1****51.121

PRO PANA IVANA: počkejte počkejte, kolik jste měl urok a poplatky, veděl jste toto do předu? U předchozí osobní půjčky jsme vše veděli i výslednou částku, ale jak je to nyní u osvc to nevím, proto se ptám.

Radka Michael 90.1****51.121

Prosím, někdo rada jak využít profi credit v rámci podnikání, potřebujeme 300 tisíc, budeme muset dokládat přiznání atd? Děkuji RAdka

Ivan 37.4****125

Před čtyřmi roky jsem si půjčil 60000 Kč teď už mám splaceno kolem 210000 a stále jim dlužím přes 120000 jak je tohle sakra možné za 60000 zaplatím 330000 před dvěma lety mi odpustily dvě splátky že řádně splácím a od té doby se to sere jak je možné že jim to prochází teď jsem bez pravé a hrozí mi exekuce nevím na koho se mám obrátit jestli na finanční úřad nebo policii tohle není půjčka ale lichva jak vyšitá je smutné že v tomto státě je toto možné jednou sem dříve nezaplatil a dali mi tam penále a tím mi půjčka narostla do takových rozměrů denne mi tam ze začátku dávali 340 Kč a při splatce 5340 by to byla nesplatitelna půjčka to není fér obyčejní lidé nemají odvolání

Marek Vítek 62.1****0.44

ted to mají docela dobře vyřešené na delší dobu, na 5 let, půjčili i se solusem

Jana 193.****43.242

Sháněli jsme nebankovku na opravu, vesměs je to všude stejný, nakonec sme šly sem, bylo to v pohodě, nic lepšího asi jinde neseženete. Jana

Martin Fiala 147.****227.252

Dobrý den, potřeboval jsem velmi narychlo půjčit necelých 50 000 proto jsem se obrátil na tuto společnost. Půjčka vyřízena rychle a zhruba za 3 dny jsem měl peníze na účtu. Jelikož jsem věděl, že půjčku budu předčasně splácet tak mi bylo jedno , že za 48 měsíců zaplatím téměř trojnásobek! Půjčku jsem předčasně splatil částka předčasného splacení byla po 2 splátkách zhruba 53 000 kč tudíž jsem za pár měsíců za tuto půjčku zaplatil asi 12 000 kč. S čímž jsem počítal a bylo to pro mě v té době dobré řešení. Pokud potřebujete rychle půjčit mohu doporučit, pokud chcete normální úrok jděte o dům dál :-)

Marta Hanová 93.1****1.123

vzali jsme si ted na vánoce, proběhlo to v pohodě, revolving jsme mohli vyškrtnout ze smlouvy.

Pavel Lazar 212.****50.18

Dobrý den Máte někdo zkušenost s jejich půjčkou vánoční, přijde mi to ještě do vánoc, koukaj do solusu? Docela bych si u nich to zkusil.

ashad irfan 162.****95.110

Dobrý den, hledáte pro pomoc úvěru, vaše obavy jsou konečné a řešení je z Ashad tradice úvěrové společnosti (companyofashad.tkr@gmail.com), kde chcete vytvořit rychlý žádosti o úvěr od $ 5000 až $ 10 milionů. Získáte souhlas během dvou dnů, kontakt nyní prostřednictvím e-mailu: COMPANYOFASHAD.TKR@GMAIL.COM~~HEAD=pobj. Nyní pro jakýkoliv druh úvěru s úrokovou sazbou ve výši 2%. S našimi ohledech Pane, ashad společnost. (Companyofashad.tr@gmail.com)

Jindřich Navrátil 212.****50.18

je to teda oproti bance pěkně drahé, ale půjčili mě, měl jsem zápis.

Ervín Hofírek 62.1****.230

tak hrozné to není jak se zdá a všude píšou, ono vefinále to výjde jako v bance. Já od nich mám taky, když není člověk blbej, tak nemůže přeci naletet.

Zuzana Poláková 62.2****02.183

Měli jsem půjčku od nich na 3 roky, ted sme měli poslední splátku no a co říct. Již nikdy více do dluhů od nebankovek ale i bank, tenkrát jsem byla pitomá a potřebovala honem rychle vše, nečetla jsem podmínky, vlstně mi to bylo jedno. Paní z Profi creditu mi řekla pujčíme vám, přeplatíte tolik a tolik berete, já kejvla a když přišla první splátka tak sem se trhala vlasy. Nechci na ně plivat špínu to ne, bylo to moje rozhodnutí.

Eliška Haverniková 212.****50.18

v pohodě vše

MIlan Havěrník 212.****50.18

Kdo si chce výhodně spočítat půjčku, tak asi nikdy nepujde k nebankovce, ta je vždy drahá. Někdy je ale situace, že prostě musíte jít tam, tak jako já. Váhal jsem, četl recenze, nokonec je zkusil, ano dražší, ale servis perfektní a přístup taky.

Romana Hlobilova 80.1****54.36

My jsme si pujcili uz po druhe, platili jsme vcas a zadny problem nenastal. Takze ja v podstate muzu doporucit tem, kterym banka z nejakyho duvodu nechce pujcit.

Jaroslava Kodešová 2a00****8:86f3:f892:489e:81dd:255b:beb1

Já můžu jedině doporučit. Půjčila jsem si už po třetí a se vším jsem spokojená, jako stálá klientka mám i řadu výhod. :)

Petra Janíčková 37.4****.119

Půjčila jsem si 20 tisíc, sice jsem přeplatila o dost více, ale nebylo zbytí. Věděla jsem do čeho jdu, poctivě splácela a vše bylo ok.

Luboš Dvořáček 2a00****8:86f3:f892:e059:4067:d713:15eb

Zdravím. Proficredit za mě ok, půjčili mi hned a bez problému. Zatím jedu třetí měsíc a vše vpohodě.

Michal Gabčiar 2a00****8:86f3:f892:1876:d8f4:ccf:d458

Nakonec jsme se s manželkou rozhodli vyzkoušet půjčku u profi creditu, zatím nic zvláštního jsme se nezaznamenali, takze dobry. Michal

Filip Pluhař 80.1****.84

40 tisíc, na 2 roky, zaplatil jsem 58, to docela jde

Eliška Jerečková 2a00****8:86f3:f892:192b:3b48:d99e:72f0

Dobrý den Půjčku mohu doporučit, mám osobní zkušenost, měli sme nenadálou životní situaci a banka nás odmítla, byla jsem na mateřské. Nakonec to vše dobře dopadlo, ted už jen řádně splácet, což nebude problém, máme to na 2 roky.

Aleš Hovr 2a00****8:86f3:f892:a995:9bd1:42cc:8b1e

štěpánka: já měl 70tisíc na 36 měsíců a splátka 3200 měsíčně, takže nějakých 40 navíc, což jsem akceptoval, potřeboval sem nutně a v bance mi nedali.

Štěpánka Hofírková 2a00****8:86f3:f892:6c20:8faa:8cd8:7358

Dobrý den Potřebovala bych od profi credit 50 tisíc, máte někdo tip na koho se obrátit a jak nejlepe nakombinovat splátky abych zaplatila co nejméně? Díky

kok 77.2****03.194

Jsou to vydřiduši,nehorázné úroky,nikdy bych si od nich nepůjčil,běda, kdyby jste přišli o práci a nemohli jednou zaplatit,tak platíte do konce života.Jsou to šmejdi největší.!!!§§§

Věra Spáčilová 2a00****8:86f3:f892:b119:62e2:da2:1c55

já sjem spokojená, normální nebankovka,

Milena Pokorná 2a00****8:86f3:f892:1052:e624:e369:7367

Já sem měla od nich půjčku a ted mám druhou, dostala jsem lepší podmínky ale musela jsem pořádně splácet, banka mi dala a profi credit mi příjde v pohodě.

Olga Malá 2a00****8:86f3:f892:9cc4:657e:846e:f0ea

Já teda nevím jestli banda zlodějů, mě třeba dopředu na mou žádost řekli, kolik mi mohou půčit, kolik to bude stát celkem a co se stane, když nezaplatím včas. Takže sem věděla do čeho jdu, peníze jsem měla do týdne na účtě, splácím včas a nic se neděje. Jak dole paní hana píše, by mě zajímalo, dle čeho tak soudí, nebo co se stalo. Olča

Hana 77.2****03.194

Profi credit,je banda zlodějů,je to lichva,nehorázné úroky,předávají to spolčené intrum justitia,a ta je ještě horší ze spárů se nedostanete,melou jen dokola jedno a to samé ,nejde se domluvit jsou opravdu tvrdý .

Radek Slabyhud 2a00****8:86f3:f892:7c6a:f02e:7856:2636

žádná lichva to není, klasická nebankovka, která má tvrdé podmínky a vyšší úroky, když v bance nebudete paltit, taky se s vámi nebudou mazlit. Já bych i doporučil, když není jiná cesta

Filip Hrudský 2a00****8:86f3:f892:7d2c:a9ba:d1f0:f303

Já osobně nemohu říct nic špatného, splácím včas, vše sem vedel do předu. Pokud někomu banka nepůjčí klidně se obrat sem.

Filip Novotný 109.****234.5

Profi Credit je klasickým příkladem nebankovky, půjčí snad skoro každému, ale také to chce zpět a né zadarmo. Není se čemu divit, lidi co mají zápis v registru nebo už jim banka nepůjčí, tak proto asi mají nějaký důvod.

Stěpán Hudský 207.****70.35

Každý jen nadává, ale když se nesplácí včas a podepisuju něco na co nemám, tak to prostě tak dopadá. Přesně Profi Credit je velká společnost, jo fajn sou dost drahý ale nějak se krýt musí. Já také přeplatil dost, ale v+ěděl sem to.

Erika Malá 2a00****8:86f3:f892:9c4e:7239:95db:f3ce

Profi credit je jedna z nějvětších nebankovek u nás, takže jsem ani moc strach neměla, to inzeráty v novinách Kauflandu jako: peníze hned bez registru toho bych se fakt bála. Nemohu říct nic pozitivního ani negativního. Peníze půjčili já splatila, konec.

Ludmila Vítová 2a00****8:86f3:f892:49a4:55d2:622b:50fd

Chápu, že když někdo neplatí, že po nich profi credit tvrdě jde, ale to je přeci jasné. Nechápu jak si někdo může vzít půjčku a pak nesplácet a ještě se divit. Já u nich půjčku mám, nejsou z toho nadšená, ale nebyla jiná možnost. Se vším sem byla na začátku obeznámena a řídím se podle toho. I kdyby na chleba nebylo, splátku vždy splatím.

Tomáš Kalina 2a00****8:86f3:f892:dd2a:bb79:39e7:e01a

Já mám osobní zkušenost s Profi Credit, potřeboval jsem rychle docela dost peněz, banka mi nedala - měl sem už u nich jeden úvěr. Smlouvu si přečetl a na vše se zeptal na rovinu, co se stane když. Nakonec vše dopadlo dobře, doporučil bych, ale raději víte jak dluhy nejsou dobré, myslete na to !

Sandra 66.2****3.26

UPOZORNĚNÍ: NEPUJCUJTE SI U PROFI CREDITU JE TO NEHORAZNY PODVOD, POZOR NA NE!!!!!!!

Marcela Parcelová 2a00****8:86f3:f892:b1f3:4b00:1e23:1aef

Pokud člověk včas splácí tak se nemůže u Profi Credit dostat do problémů přeci. Ano ceny jsou vyšší, ale to je cena za to že banky jim nepujčí. Nesplácet, nečíst smlouvy, neptat se a pak se divirt !

2a00****8:9193:e6a:8418:3113:93df:7e89

Může mi někdo vysvětlit, jak je možné že na takovou \"dobročinnou\" společnost není metr? Asi nebude, je to vidět i z kauzy \"Beran\". Tady mají právo jen miliardáři a milionáři, obyčejný člověk se spravedlnosti nedovolá. Je to smutné a pěkný hnus, že není možné se v našem státě dovolat spravedlnosti a nemá nikde zastání.