Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

RECENZE: půjčka ACEMA Credit

Naše recenze odhalují podvodníky a přináší opravdové zkušenosti klientů. Nezáviské zkušenosti odborníků z oblasti půjček. ACEMA Credit je dalším poskytovatelem nebankovních půjček, kterého jsme podrobili důkladnému testu.

 

Nebankovní společnost ACEMA Credit Czech, a.s. nabízí rychlé úvěry v částkách od 100 000 Kč až do 5 milionů Kč. Půjčku je možné získat bez nutnosti dokladu příjmu či prohlížení registru dlužníků. Půjčit peníze si tak může opravdu každý, jedinou podmínkou je zástava nemovitosti v osobním vlastnictví – své nebo třetí osoby, která s tímto souhlasí.

 

Vlastnosti půjčky

Podmínky pro získání půjčky

Výhody

Nevýhody

Průvodce půjčkou

Žádost o půjčku je možné vyřídit dvěma způsoby. Vyplněním online žádosti nebo pomocí telefonní linky. Délku splatnosti si volí klient, kdykoli je však možné splatit celou zbývající část úvěru pomocí jednorázové splátky. Splácí se měsíční splátkou, tj. 12 splátek ročně, převodem z účtu. Společnost vyžaduje zřízení trvalého příkazu k úhradě.

Nebankovní půjčka

Uzavírání půjček v nebankovním sektoru je sice o mnoho jednodušší než půjčování peněz v bankách, není však tolik bezpečné. Proto se jistě mnoho klientů obává, zda nejde o podvod. Podle zkušeností a recenzí klientů společnosti je však jasné, že v případě plnění podmínek a včasného splácení, není se společnosti Acema Credit žádný problém. V současnosti navíc společnost patří k nejvýznamnějších poskytovatelům půjček na českém trhu.

Žádost o půjčku ACEMA:

... formulář ACEMA Credit ...

 

Kontakt

ACEMA Credit Czech, a.s.

U Libeňského pivovaru 63/2

180 00 Praha 8 – Libeň

Web: www.acema.cz

Infolinka: +420 844 505 555

E-mail: info@acema.cz

Po – Čt: 08:30 – 17.00

Pá: 08:00 – 16:30

 

Více na profilu společnosti ACEMA Credit

Obdobné půjčky:  Vita Credit, Finemoney, Smart hypo


Vložit komentář

CAPTCHA code
Milada 90.1****16.201

Dobry den, vase informace ,ze u ACEMA je mozne - kdykoli je však možné splatit celou zbývající část úvěru pomocí jednorázové splátky. Tato informace je zavadejici.Pokud chcete doplatit pujcku,vypocita ACEMA likvidacni popladek za predcasne doplaceni,coz v mem pripade cinilok 393 300 CZK jistiny 213 294 CZK.A jeste si vymysleli dohodu o ukonceni,kde bych musela podepsat,ze beru na vedomi tento poplatek a ze do 20 dnu musim doplatit,pokud ne,tak uhradim dalsich 50 000,-CZK pokutu a predcasne doplaceni se rusi.Je to podvod.

Hannelore.Smit 185.****115.9

Důležité je pouze návnadu před chytáním ryb připravit. Přípravek Dynamite je neuvěřitelně snadné používat. Před nahozením návnadu několikrát postříkejte a pak ji vhoďte do vody. Po několika úlovcích postříkání zopakujte. Recenze Dynamite diskuze. Adam Vacek, 34 let. „Vždycky jsem byl zarytým zastáncem chytání na přesnost a při každé příležitosti jsem se snažil chodit po břehu jezera a testovat své schopnosti. <a href=https://rybydynamit.com/>www.rybydynamit.com</a> Skladuji jej v nevytápěné místnosti a dosud se nezkazil. A jak jsem dopadl na těch závodech? Brzy došlo na Karlova slova a bylo jasné, že cesta k úspěchu vede jedině přes kukuřici. Protože udice s nastraženými boilie byly až na jednu výjimku bez záběru (paradoxně to byl nejmenší kapr, které jsme za ty dva dny zdolali), od druhého dne jsme chytali pouze na ni.

Marek B. 82.9****3.162

S Acemou jsem spokojen, pomohla mi jako jediná. Mám totiž jako podnikatel menší vroubek a Acema nenahlíží do registrů, dokonce mi pomohli i vyplatit exekuci, která mi byla napálena za boj s větrnými mlýny (mobil. operátor). Inu a dopředu jsem si zjistil o Aceme vsechno, tedy, ze jsou ok, ale do te doby, dokud platite... Inu a ja platim, takze jsem spokojen. Pokud bych neplatil, tak je mi jasné ze bych driv nebo pozdeji o zastavenou nemovitost prisel. A ja platim, jsem spokojen a doporucuji pro podnikatele, kteri umi splacet vcas... ostatnim ne

Matěj Hrušek 82.9****3.162

Potřeboval jsem 1,6 mil. na nové stroje do provozu (vyroba krmiva pro domaci mazlicky) a vzhledem k tomu, ze jsem nemel dostatecnou historii, coz znamena, ze jsem si nikdy nepujcil, NIKDY SI NEPUJCIL, vzdy banky se mnou byly spokojene se splacenim, ale nepujcili mi, takhle velkou sumu mi dala jen Acema, hned a bez kecu, do 4 dnu jsem mel penize. jsou dobri, rychle a ferove penize

H. 37.1****27.32

Acema byla tenkrát jediná kdo mi chtěl půjčit. Měla jsem pár škraloupů, všechno za mě vyřešili, vyběhali papíry na úřadech a tak. Dnes jsme čistá, žádné exekuce, na účtě mám trvalý příkaz na splátku a je vše v pořádku.

Jarouš 37.1****57.134

Tak žádná půjčka není ideální, ale když to jinak nejde, tak to jinak nejde. Druhým rokem splácím asi 400 tis co jsem si bral. Zatím žádný problém....

martinS 82.9****3.162

Raději si půjčím u takto velké společnosti, než u malých lichvářů, kteří sou schopni bušit na dveře a chtít splátky na ruku bezohledu.

Vlastimil 37.1****28.38

Nakonec jsme se s manželkou rozhodli vyzkoušet půjčku u Acemy, zatím nic zvláštního jsme se nezaznamenali, takze dobry.

Vlasta Š 37.1****52.108

Banka si vezme poplatky postupně a jsou více rozložené, u nebankovek je holt platíte předem a ve finále to o tolik moc není když si to spočítáte

Kamila Dobrovolná 95.1****3.164

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s firmou ACEMA a jejich půjčkami. Rozváděla jsem se s manželem a potřebovala jsem ho vyplatit, tak aby mohl vypadnout na domu, který jsme koupili, na který však nikdy nepřispěl!!! Podle zákona však půlka byla jeho. Oslovila jsem acemu, jesli by mi půjčili 700 000 Kč na vyplacení jeho půlky. Nabídli mi americkou hypotéku s úrokem 6,9% (ČEská spořitelna 15,2% - nechápu). Po třech letech splácení konec fixace a navýšení úroku na 8,2%... pořád lepší než moje banka. Nevím jak je to možné, ale jak je vydět, tak banky jsou pěkný podvodníci. Píšu tuhle recenzi hlavně kvůlki tomu, aby lidi bylo obezřetní u koho si půjčkují a vždycky porovnávali i třeba s bankou. Pak si taky lidi stěžujou a svádí svoje problémy na někoho jiného. Já za sebe můžu říct, že jsem si vybrala dobře. Zatím nemůžu říct na Acema credit nic špatného, v podstatě o půjčce 4 roky nevím..

Petr 212.****6.6

radši bych si být tebou půjčil v bance, všechny nebankovky jsou podezdřelé! i když takhle recenze vypadá celkem v pohodě. Asi to podvod nebude, ale bych opatrný. Podvodníky v půjčkách se to dneska jenom hemží.

Matka 94.2****28.108

Je možné si půjčit, když jsem na mateřské dovolené? Naletěla jsem již několika podvodníkům a tohle se zdá být slušná firma. Potřebovala bych 200 000 tis. Děkuji Havránková

Kamil 193.****209.78

Mě ACEMA půjčila 500 000 Kč, dočetl jsem si o nějakém navyšování úroků, tak jsem se docela bál. Měl jsem úrok 7,9% a fixaci na jeden rok. Rok se s rokem sešel a před koncem fixace mi přišel dopis, že mi zvýší úrok na 8,04%, kvůli aktuální situaci na trhu. A že když s tím nebudu souhlasit můžu bezplatně úvěr doplatit. Na splátce to udělalo asi 12Kč, tak to jsem si docela oddychl.Všchno proběhlo v pohodě, zaslali nové informace, se vším poradili, takže to ve vzbudio důvěru a zůstal jsem. Další fixaci mám za 3 roky, tak mě snad nečeká další překvapení. Jediný problém, byl když jsem napsal meil s dotazem, tak se mi nikdo neozval, ale po telefonu to bylo v pohodě. Toť moje zkušenost.

Miloš Rúžička 78.4****5.163

pujčka na koupi restaurace