Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky
Poslední aktualizace: 06. 02. 2017

Recenze nové půjčky od Home Credit: Kamali

Japonská půjčka mizí z trhu, zavedenou obchodní značku vymění společnost Home Credit už po necelých dvou letech. Od února 2017 ponese název Kamali, přináší několik zajímavých vylepšení – ale v jádru zůstává prakticky stejná. Jinými slovy, stejně jako dříve půjde o nejvýhodnější mikropůjčku na tuzemském trhu. Pojďme si ji tedy podrobněji představit.

 

Kamali má velké plány, chce expandovat do ciziny

Z několika různých návrhů prošla do užšího finále právě obchodní značka Kamali. Čte se a vyslovuje naprosto totožně, nehrozí, že by se stala terčem zkomolenin. A to je velmi důležité, protože společnost Home Credit hodlá v budoucnu rozšířit Kamali i mimo území ČR, pravděpodobně ještě letos začne s expanzí do jiných evropských zemí. Je to již třetí jméno produktu společnosti Home Credit, úplně poprvé se na trhu objevila v roce 2013 půjčka Click Credit. Ta se během léta 2015 změnila právě na Japonskou půjčku.

Parametry Kamali jsou oproti Japonské půjčce vlastně velmi podobné. Novinkou jsou jen výhodnější podmínky pro ty, kteří potřebují splátkový kalendář rozložit do delšího časového období nebo na nějaký čas splácení dokonce z vážných osobních důvodů i přerušit. Klienti, kteří budou služeb Kamali využívat opakovaně, si mohou zažádat až o dvacetitisícovou finanční injekci, což je o pět tisíc více než bylo možné u dřívější Japonské půjčky.

Bude také fungovat dělení na „malou“ a „velkou“ půjčku. Ta malá bude mít splatnost do třiceti kalendářních dnů, finanční strop by měl být dvacet tisíc korun. U velké půjčky bude splátkový kalendář v rozmezí jednoho až sedmi let, možná výše úvěru ale výrazně naroste – až do hranice 200 tisíc korun. Úrokové sazby by měly být i nadále jedny z nejvýhodnějších v zemi, dokazovat by to mělo i RPSN, které si klienti stále častěji pečlivě prověřují.

Jednoduchá žádost online formou

Přejmenování Japonské půjčky na Kamali nic nemění na mnoha zaběhnutých zvyklostech, půjčku bude možné sjednat online formou během pouhých několika minut. Peníze poté – zpravidla ještě tentýž den – odejde do vaší banky. Výhodou je, že Kamali disponuje účty u všech tuzemských bank, tudíž bude převod peněz skutečně otázkou jen několika málo minut. Požádat o půjčku můžete dokonce i skrze mobilní aplikaci, což je jistě pro mnohé naprostou novinkou.

Pokud si budete půjčovat u Kamali opakovaně, můžete využít svůj osobní profil na webu, kdy bude celá půjčka vlastně ještě rychlejší. Pokud si půjčujete vůbec poprvé, je tu finanční strop – deset tisíc korun. O větší sumu mohou požádat až stálí klienti. Když dlužnou částku (maximálně 10 tisíc) splatíte do 14 dnů, je půjčka zcela zdarma.

Jaké jsou stanoveny podmínky pro žadatele?

Podmínek pro ty, kteří si chtějí s Kamali půjčit, není právě mnoho. V zásadě je třeba jen, aby byl žadatel plnoletý a měl trvalé bydliště kdekoliv v ČR. Potřeba bude také číslo platného občanského průkazu, účet v některé z tuzemských bank a mobilní telefon. Tedy vlastně nic, co by nemohl splnit úplně každý. Půjčka Kamali je určena i pro důchodce nebo matky na mateřské dovolené. Není zapotřebí ručitele ani dokladu o příjmech.

Registry dlužníků se neprověřují, nicméně pokud je žadatel toho času v exekuci, půjčku bohužel nedostane. Pokud však bude žadatel odmítnut, dostane současně kontakt na finančního poradce v jeho okolí, jenž pomůže s řešením stávající finanční krize. Kamali nicméně nabízí podobně vysokou míru schvalovatelnosti jako Japonská půjčka – na tuzemském trhu takových poskytovatelů skutečně mnoho nenajdete. Půjčit si dokonce mohou i cizí státní příslušníci, musí mít ale trvalý pobyt v ČR. Provozovatelem je finanční skupina Home Credit, a.s. se sídlem v Brně, kterou jistě znáte z dlouholetého působení na tuzemském trhu. Stabilní finanční zázemí a známý zprostředkovatel, to je pro svět půjček také velmi důležité – nepůjčujte si proto tam, kde nevíte, kdo vlastně stojí v pozadí.

Další články z kategorie Recenze: Recenze Zonky, půjčky od lidí, Japonská půjčka od Home CreditPůjčky bez doložení příjmů po 1. 12. 2016


Vložit komentář

CAPTCHA code
Richard Roger 158.****22.234

Pozor:   V současné době poskytujeme půjčky zainteresovaným osobám, firmám, podnikatelským organizacím atd. Za přijatelnou sazbu ve výši 2% za zrušení. Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé půjčky; naše firma zaznamenala mnoho průlomů při poskytování prvotřídních finančních služeb našim klientům, zejména v oblasti poskytování půjček a kapitálu fyzickým osobám a společnostem.    Střednědobé financování, strukturované pro zahájení nebo rozšíření stávajících průmyslových a obchodních projektů po celém světě, se splátkovými podmínkami od 5 do 10 let   Všimněte si, že každý zákazník jak lokální, tak i mezinárodní má záruku na získání půjčky od této společnosti se společností NO COLLATERAL.   Pokud máte zájem a potřebujete půjčku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: (bridgefs.co@outlook.com)   S pozdravem. Richard Roger. Whatsapp: +15187197216

Catty 185.****219.19

Žádala jsem 10000 a byla jsem prověřována v registru. Mimochodem, pojištění splácení - www.pujcek.cz/kamali/ je potřeba sjednat hned s půjčkou Kamali. Později to už nejde, což jsem třeba nevěděla.