Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

RECENZE: nebankovní půjčka Cetelem

Dostat se do svízelné finanční situace může v současné době opravdu každý a kolikrát je to mnohem dříve, než vůbec stačíte mrknout. Když se vám na stole objeví nezaplacené složenky, nedoplatky za elektřinu, do toho vyúčtování za mobilní telefon a vám se v peněžence strachy klepe pár posledních drobných, rozhodně to není příjemné. V takové chvíli spousta z vás složí hlavu do dlaní, začne přemýšlet nad nejhorším a zoufale se bude snažit přijít na rozumné řešení, jak z této situace rychle a pokud možno i bezbolestně ven. Dostali jste se i vy do nepříjemného problému a nevidíte jiné východisko, než právě půjčku? Pak jistě hledáte spolehlivou instituci, jejímž cílem je pomoci co možná největšímu počtu klientů, nikoli však těžit na jejich neštěstí. Už nehledejte – máme pro vás tip!

Znáte společnost Cetelem?

Finanční trh je doslova zaplaven pestrým množstvím finančních institucí – a to jak těmi bankovními a tedy i nejspolehlivějšími, tak i nebankovními, se kterými se pojí určitá rizika, ovšem pro své podmínky a rychlé sjednání bez složité administrace jsou stále oblíbenější. Jednou z nebankovních společností je i Cetelem – silná a především stabilní instituce, která své služby poskytuje více jak 15 let, během kterých si získala důvěru od širokého spektra lidí. V současné době je považována za jednu z největších společností v oblasti nebankovních institucí, která nabízí celou řadu zajímavých a pro klienty výhodných produktů – od klasických spotřebitelských úvěrů, přes účelové i neúčelové půjčky až po různé typy pojištění. Jinými slovy – každý zde najde to, co hledá.

Půjčka od společnosti Cetelem

Potřebujete půjčit peníze a zaujala vás nabídka společnosti Cetelem? Pak jistě budete chtít znát podrobnosti, které vám ochotně sdělíme! Nebankovní půjčka Cetelem vám nabízí možnost půjčit si částku od 20 000 Kč do 200 000 Kč, které následně můžete použít na cokoli – Cetelem se neptá, jak s jejich finanční pomocí naložíte. Finance tak můžete použít na rekonstrukci vašeho bydlení, zaplacení stávajících závazků, koupi nového auta či zkrátka úplně na cokoli – i kdybyste za tyto finance měli jet na dovolenou. U této půjčky se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, které by na vás číhaly za podepsanou smlouvou. Jistě oceníte i poměrně jednoduché sjednání, rychlé vyřízení a přátelské podmínky pro její schválení. Cetelem se svými klienty jedná férově, nesnaží se vydělat maximum na jejich neštěstí, a proto od nich nemusíte očekávat žádný podvod.

Co je potřeba ke schválení žádosti?

Přečetli jste si recenze a zkušenosti ostatních lidí s touto společností a rozhodli jste se využít jejích služeb? Pro sjednání a následné kladné vyřízení vaší žádosti se od vás bude vyžadovat několik věcí – zmíníme například potvrzení o výši vašeho stabilního měsíčního příjmu, kopie vašeho platného dokladu totožnosti – občanského průkazu + dalšího dokladu (cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list, zbrojní pas), řádně vyplněný a osobně podepsaný osobní dotazník a další náležitosti, o kterých budete předem informováni.

Jak zažádat?

O půjčku Cetelem můžete zažádat hned třemi různými způsoby, díky čemuž si sami vyberete ten, který je pro vás nejvýhodnější:

Zažádat o půjčku online je nejpohodlnějším a zároveň i nejjednodušším způsobem. Na webových stránkách této společnosti je pro vás připravena kalkulačka splátek, díky které si uděláte představu o výši i délce vašeho závazku. Zároveň se ta ujistíte, že budete schopni svůj závazek řádně splácet. Klientská zóna přihlášení slouží k vaší lepší orientaci. Neumíte-li zacházet s internetem, můžete o půjčku zažádat pomocí telefonního hovoru, kdy budete spojeni s operátorem, který vám zodpoví všechny otázky a vše vám pečlivě vysvětlí. Třetím způsobem je osobní kontakt na pobočce této společnosti.

Více o této společnosti, diskuze a zkušenosti na profilu Spočítat-Půjčku.cz: Nebankovní půjčky Cetelem

Hodnocení, recenze a uživatelské zkušenosti s podobnými nebankovními půjčkami najdete v sekci recenze půjček.

Nezaujala Vás společnost Cetelem?  Přečtěte si recenze obdobných půjček a spočítejte si tu nejvýhodnější: Půjčka Home Credit, Půjčka CofidisProvident Financial a nebo si vše spočítejte v kalkulačce.


Vložit komentář

CAPTCHA code
Tom 77.4****.23

Ahoj, pro čtenáře, kteří si chtějí doplnit informace ( ikdyž tento článek je moc pěkně napsaný) přidám web http://www.rozumnepujcky.cz/nebankovni-pujcky/ . Mimo recenze na Cetelem zde najdete i další.