Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

Půjčky pro živnostníky a osvč

Spočítejte si ty nejvýhodnější půjčky pro živnostníky, drobné podnikatele a osvč (osoby samostatně výdělečně činné), třeba na vyplacení exekuce, nebo prostě na cokoliv, v České republice. Porovnáváme nabídky mnoha poskytovatelů  půjček pro živnostníky včetně poskytovatelů, kteří nepožadují doložení příjmů. Jedná se hlavně o nebankovní společnosti, a postačí jim třeba Vaše česné prohlášení o výši příjmů a poté již příjmy dále neověřují. Tyto poskytovalé většinou ani neprověřují registry dlužníků, jako je např. SOLUS, NRKI, BRKI aj.

V naší nabídce však naleznete půjčky od 1000 Kč až do výše 3 mil. Kč, včetně tzv. amerických hypoték. Ve většině případů nebankovní poskytovatelé neprověřují registry dlužníků.  Nebankovní půjčky se většinou vyplácejí ihned, rozhodně rychleji než v bankovním sektoru. Žádost i celý průběh rychlých půjček je většinou on-line a bez složitého papírování.

Uspokojíme i zajemce o půjčky pro nezaměstnané i důchodce.

Proč využít portál Spočítat Půjčku.cz:

Nezapomeňte však na zodpovědnost pořádně si prostudujte "Jak si bezpečně půjčit" a poté si již spočítejte svoji nejvýhodnějí půjčku bez doložení příjmů ihned.

Vyzkoušejte naše další služby: