Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky

Spočítejte si nejvýhodnější půjčku

Krok 1 - ÚDAJE PRO KALKULACI
1

Kolik chcete půjčit?

2

Kolik chcete max. splácet?

3

Jak dlouho chcete splácet??


Půjčka bez doložení příjmu

Spočítejte si ty nejvýhodnější půjčku bez doložení příjmů, třeba na vyplacení exekuce, nebo prostě na cokoliv, v České republice. Porovnáváme nabídky mnoha poskytovatelů  rychlých půjček včetně poskytovatelů, kteří nepožadují doložení příjmů. Jedná se hlavně o nebankovní společnosti, a postačí jim třeba Vaše česné prohlášení o výši příjmů a poté již příjmy dále neověřují. Tyto poskytovalé většinou ani neprověřují registry dlužníků, jako je např. SOLUS, NRKI, BRKI aj.

V naší nabídce však naleznete půjčky od 1000 Kč až do výše 3 mil. Kč, včetně tzv. amerických hypoték. Ve většině případů nebankovní poskytovatelé neprověřují registry dlužníků.  Nebankovní půjčky se většinou vyplácejí ihned, rozhodně rychleji než v bankovním sektoru. Žádost i celý průběh rychlých půjček je většinou on-line a bez složitého papírování.

Po nabití účinnosti nového zákona o spotřebitelském úvěru je pro běžné spotřebitele výrazně komplikovanější dosáhnout na půjčku bez doložení příjmů. Zákon totiž nařizuje všem poskytovatelům ověřit schopnost žadatele splácet půjčku. S tím je samozřejmě spojena nutnost doložení a ověření příjmů. I nebankovní společnosti, které běžně příjmy žadatelů moc neřešily, tak již řeší. Více o této problematice naleznete ve článku: Půjčka bez doložení příjmů? Od 1.12. už máte smůlu!

Přesto se pro Vás snažíme nalézt vždy nejlepší řešení a v naší kalkulačce naleznete řešení pro všechny. Přístup poskytovalelů je různý a my umíme najít i ty, kteří nevyžadují zbytečné dokumenty a papíry, klienty nelustrují jako banka a získání půjčky je výrazně jednodušší.

Proč využít portál Spočítat Půjčku.cz a půjčky bez doložení příjmů:

Nezapomeňte však na zodpovědnost pořádně si prostudujte "Jak si bezpečně půjčit" a poté si již spočítejte svoji nejvýhodnějí půjčku bez doložení příjmů ihned.

Vyzkoušejte naše další služby: