Právě získali
výhodnou půjčku:

  • Petra K. PRAHA = 500 000 Kč
  • Petr S, Brno = 12 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
  • Roman K., Zlín = 56 000 Kč
další výhodné půjčky
Poslední aktualizace: 03. 10. 2017

Léto ještě nekončí! Tedy alespoň ve světě půjček a úvěrů

Nový školní rok se letos opět ohlásil s velkou pompou a parádou. Prázdniny jsou nenávratně pryč, stejně jako horké letní měsíce. Do Česka vtrhla zima a pošmourno. Nedostatek slunečních paprsků naší náladě nepřidá. Možná by vás ale mohly rozveselit zajímavé akce bank a nebankovních společností, u kterých léto ani zdaleka nekončí. Někde můžete získat akční úrok, jinde třeba první půjčku zcela zdarma.


Bankovní půjčky s bonusovými sazbami i prominutím splátek

 

Česká spořitelna: Gigant na našem trhu nabízí poctivým klientům možnost odpuštění až patnácti měsíčních splátek. Klienti tak nejen ušetří, ale také si zkrátí splatnost půjčky, což pozitivně ovlivní jejich domácí rozpočet. Česká spořitelna tímto způsobem odměňuje zodpovědné klienty, kteří hradí splátky v domluvených termínech. Nutno podotknout, že tato nabídka platí pro sjednání nové půjčky i pro konsolidace půjček ve výši od 20 000 do 700 000 Kč při minimální době splácení 24 měsíců. Více informací o této akci se dočtete na oficiálních stránkách České spořitelny.

Raiffeisenbank: Díky Rychlé půjčce – produktu Raiffeisenbank můžete získat bonusovou úrokovou sazbu, která se může dotknout hranice 4,9 %. Opět je ale zásadní poctivé splácení, díky kterému se vám bude úrok půjčky postupně snižovat. Kromě řádného splácení je ale potřeba mít u Raiffeisenbank veden také běžný účet. Samotné vedení Rychlé půjčky je ale bez starostí a zcela zdarma. Více informací nejen o bonusové úrokové sazbě vás čeká na oficiálních webových stránkách banky.

UniCredit Bank: Pokud si u UniCredit Bank sjednáte PRESTO Půjčku, opět se můžete těšit na zvýhodněnou sazbu, kterou získáte díky aktuální akci. Podmínky, které je pro bonus potřeba splnit zahrnují aktivní využívání účtu a sjednání pojištění schopnosti splácet. Ve své podstatě tak zabijete dvě mouchy jednou ranou – získáte slevu na úrokové sazbě ve výši 2 % a ještě si pojistíte závazky pro případ ztráty zaměstnání nebo vleklé nemoci. 

mBank: Zajímavou akci si pro své klienty připravila také mBank. Pokud jste si u ní doposud nikdy nepůjčovali, můžete tak nyní učinit za extrémně výhodných podmínek. První mPůjčku totiž získáte s nulovým úrokem. Zaplatit bude potřeba pouze jednorázový poplatek, který se odvíjí od vypůjčené částky.

Nebankovní půjčky bez úroků, poplatků a akční slevy

 

CreditAir: Pokud potřebujete peníze opravdu rychle a zároveň nejste zákazníky společnosti CreditAir, můžete získat první půjčku zcela zdarma. U CreditAir půjčky vám společnost nebude účtovat úrok ani žádné poplatky. Podmínkou ovšem je, abyste půjčku vrátili v dohodnutém termínu.

Kamali: Velmi podobnou akci nabízí také Kamali, kterou jste dříve mohli znát pod názvem „Japonská půjčka“. Pokud jste si u společnosti nikdy dřív nepůjčovali, můžete využít akce, díky které získáte půjčku na 14 dnů zcela zdarma. Opět vám nebude účtován žádný úrok ani poplatek. Více informací o Kamali půjčce se dočtete na oficiálních webových stránkách.

Profi Credit: „Zpátky do školy s novým iPhonem“ – to je motto nové kampaně společnosti Profi Credit, která odstartovala 21. 8. 2017. Pokud klienti společnosti zažádají během pěti týdnů od spuštění akce o půjčku, mohou získat jeden z pěti iPhone 7 v hodnotě 19 000 Kč a spoustu dalších lákavých cen. Jakmile klient podepíše smlouvu, obdrží od společnosti Profi Credit soutěžní kartu do aplikace Cool Ticket. Po „setření“ daného počtu polí z karty se klient okamžitě dozví, zda vyhrál. 

Ferratum Bank: Pokud zažádáte o půjčku Ferratum, opět vám společnost po splnění podmínek (maximální výše 35 000 Kč a nutnost splacení v termínu) nebude účtovat poplatky ani úroky. Akce platí pouze pro prvních třicet dnů. Pokud jste si vzali půjčku na delší dobu, bude vám po uplynutí této lhůty společnost účtovat standardní poplatky a úroky.

Nenechte se napálit a čtěte podmínky

 

Připadají vám výše uvedené akce lákavé? Nám také. Nenechte se však napálit a důkladně prozkoumejte aktuální podmínky získání bonusu nebo slíbené odměny. Někde je potřeba půjčit si konkrétní částku, jinde je omezena časová platnost nabídky. Některé odměny také platí pouze pro určitou splatnost. V každém případě je však důležité vrátit vypůjčené finance včas, za což vás společnost odpovídajícím způsobem odmění.


Vložit komentář

CAPTCHA code
AEncacleNafe 46.1****14.237

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps. https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-tablette/